| krisztian2 a întrebat:

Salut, as vrea sa stiu cum sa procedez cand vad o fata care imi place si as vrea sa ies cu ea si eventual sa ne cuplam? ce trebuie sa spun sau ce sa fac? sunt cam timid asa ca... dau fundabig grinD

Răspuns Câştigător
| dydysweet a răspuns:

Pai daca iti place de o fata ar trebui mai intai sa intri in conversatie cu ea dar sa nu fie prea evident ca-ti place de ea... eventual poti sa iti faci un pic de curaj si sa o intrebi care este adresa ei de email ca sa poti sa vorbesti cu ea este mai usor sa incepi o "relatie"pe net decat fata in fata adica te simti mai in largul tau.ca sa impresionezi o fata nu este nevoie sa te dai smecher sau sa te iei dupa alti baieti. fetele asteapta ca baiatul sa ia initiatva sa intre in vorba cuv ele. incearca sa afli ce lucruri ii plac si sa vezi ce aveti in comun.sa nu ii spui ca o placi prin biletele.trebuie sa-ti faci curaj sa ii spui fata in fata.incerca sa fiii romantic.de 1 martie sau 8 martie ii poti aduce flori iar asta te poate ridica mult in ochii ei inceraca sa nu te balbai atunci cand vorbesti cu ea fetelor le plac baietii in care pot avea o baza sa se simta in siguranta sper ca team putut ajuta

1 răspuns:
Răspuns utilizator avertizat