| Kreatoru a întrebat:

Am o problema, imi place de o fata, sunt mai mult ca sigur ca si ei de mine, dar nu stiu cum sa-i spun... Vorbesc cu ea mereu, zici ca suntem impreuna... Nu am mai avut relatii si sunt cam timid, cum sa procedez?

Răspuns Câştigător
| sEusebiu a răspuns:

Spune-i ca iti place de ea, daca ei nu-i place de tine asta este... spune-i ca iti place de ea doar in cazul in care tu vorbesti cu ea si toate astea doar pentru ca urmaresti sa te cuplezi cu ea, in cazul contrat fiti doar prieteni.

3 răspunsuri:
| FaraNume1245 a răspuns:

Cine spune ca trebuie sa ii spui ca iti place de ea? Arata-i.

| Kreatoru explică (pentru FaraNume1245):

Cum sa fac asta?

| FaraNume1245 a răspuns (pentru Kreatoru):

Citeste asta: https://www.fiibarbat.ro/cand-si-cum-ii-spui-unei-femei-ca-o-placi/ - poate o sa te ajute. Sunt multe articole bune acolo.