| anonim_4396 a întrebat:

Deci imi place de o fata din clasa a 5-a ...nu stiu cum sa-i spun...acum sunt in clasa a 9-a. Deci vreau sa zic ca ma inteleg foarte bine cu ea, dar nu stiu cum sa procedez ( mai ales ca sunt si timid straight face).

11 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Nu conteaza varasta atat timp cat ai convingerea ca ea e fata care te completeaza.Lasa timiditatea.Nu isi are rostul.Trebuie sa te apropii de ea astfel incat sa nu dea bir cu fugitii si sa o abordezi cu subiecte pe care o intreseaza

| xD101 a răspuns:

Fata e din cls a 5-a sau tu din cls a 5-a o placi? Mda in fine... daca tot te intelegi bine cu ea si are incredere in tine nu ar trebui sa fii timid in preajma ei.Ai incredere in tine si spune-i, pana nu o sa fie prea tarziu. Daca esti timid nu rezolvi nimic, putin mai mult tupeuwinking
Succes kiss

| kitty_8919 a răspuns:

Inceara sa iti invingi timiditatea.cred ca este cam mica pentru o relatie, dar poti sa incerci.bafta

| IuliaWosster a răspuns:

WoooW. e o diferenta cam mare...:-s tu te gandesti deja la altceva si ea abia invata sa se lege sa sireturi.:-s. dar daca chiar iti place de un copil. eu as zice sa te duci si sa vorbesti cu ea sa ii spui ce simti. dar trebuie sa ai foarte mare rabdare cu o copila.happy

PS. un sfat. cautati alta de varsta ta. dupa cateva saptamani o sa te plictisesti de acea fata. happy

| icsulescu_9871 a răspuns:

Fetelor nu le plac baietii timiziwinking. Fi amuzant!
P. S.: Ce-ti place la una de-a 5-a? Are macar sani la varsta ei?

| Fazanu a răspuns:

E diferenta de varsta cam mare... lasa timiditatea ca nu da binelaughing daca o iubesti zi-i asta si vei afla raspunsul... e cel mai bine... daca nu stai calm... stii cum se zice... Romania are cele mai frumoase femeiwinking

| pysysexyshyrea a răspuns:

Yo zic sa incerci poate... ca... si ea simte la fel pentru uh... da nu a stiut cum sa iti spuna! fii tare, curajos, dar am o intrebare!, uh spui ca esti in clasa a 9, ai mai tinut legatura cu ea? ai mai vazut-o? e singura? are prieten? scuze! uite daca esti dragut ia id meu de mess, deea_amore14 si raspunde-mi si mie la intrebarii ok? mersi mult pop!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai ai 15 ani.cauta si tu una mai de seama ta. tu trebuie sa experimentezi sarutul sati probezi papagalul si puterea de convingere si de seductie. iar ea e copil. tu esti adolescent.cand va avea ea 16 si tu 20 e alta treaba.acum tu umbli dupa gagici si ea se joaca cu ursuletul cocolino.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fi ai curajos. diferenta e cam mare dar daca u o paci atuci...bafta big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai incercati asa i zici hai sa-ti spun ceva si daca nu vrei sa te vda cineva te duci intr-un loc unde nu prea circula si i spui eu m-am indragostit de la inceput decant te-am vazut eu am incercat asta m-am dus la sala de sport si era podele din clasa si i-am spus m-am indragostit de tine de cant te-am vazut si daca i prea tarziu i zici ca m-am indragostit mai drevreme numai ca am fost rusinos si daca vrei o pupi iti urez supces

| andrey_8527 a răspuns:

@Fazanu cand a zis cai place de o fata din clasa a 5-a s-a referit la faptul ca din clasa a 5-a ii place de ea pana acum in a 9-a :-p... Iar daca zici ca daca te intelegi asa bine cu ea e f dificil ca doi prieteni sa devina iubiti dara asta iti da avantajul o cunosti stii cei place si daca nu ai curas ii spui pe mess incearca si invingeti timiditatea