| Andreihehecaca a întrebat:

Salut! As vrea sa stiu de la un elev din fiecare liceu din Focsani cum e acolo. Am auzit tot felul de lucruri despre mai multe licee, dar nu sunt sigur. De ex cum sunt profesorii, colegii, orele(gen cat de grele) si cat de rau sau bine e in general. Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Intrebarea ta este total irelevanta, fiindca comportamnetul profesorilor este strict legata de comportamnetul tau acolo, daca inveti si esti un elev bun, atunci profesorii vor fii foarte buni si cumsecade cu tine, dar daca esti un copil puturos si rebel, profesorii ti se vor parea foarte rai.

Colegii sunt copii, ca peste tot in tara, la toate liceele, fiecare cu caracterul si personalitatea lui.

Orele sunt grele numai daca esti puturos si nu inveti sau nu-ti afci temele, in rest sunt floare la ureche pentru orice copil silitor.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Și crezi că o să intre pe TPU cate un elev din fiecare liceu din Focșani?