| Ionutzzzuuuu a întrebat:

Salut.As vrea sa va intreb ceva! Eu merg la sala si acolo ma intalnesc mereu cu o fata care nu o cunosc.Si imi place ft mult si as vrea sa vorbesc cu ea dar imi este rusine si nu gasesc nici o scuza ca sa ma pot baga in seama cu ea.Si nici nu stiu daca ma place! Dar mereu cand ma vede se uita la mine.De ex astazi ea se uita la mine si cand m-am uitat si eu la ea s-a uitat repede in alta parte. Dupa vreo 20 de minute eu ma uitam la ea insistent si ea la mine fara sa zicem nimic! Voi stiti cum sa ma bag in seama cu ea? sau sa-mi ziceti dc se uita la mine?

Răspuns Câştigător
| rukimika a răspuns:

E ft interesant locul unde va intilniti. Inseamna ca e o fata deosebita, si ii place sa aiba grija de ea. Deci daca Dumnezeu ti-a dat asa sansa, folosestete. Cind ea se duce la un aparat (ex, bicicleta) du-te si tu linga ea, si intreab-o frumossssss, pot sa te intreb cum VA cheama? si.etc., bafta!