| WildS0ul a întrebat:

Salut happy As vrea sa va intreb din proprie experienta cum ati facut sa va creasca parul mai repede prin a l prinde. Am inteles ca daca e prins creste mai repede.dar sa il impletesc sau sa il prind intr o coada de cal stransa bine in crestetul capului? Si ce alte solutii ar fi? Am sa incep sa imi fac saptanal o masca cu ulei de ricin galbenusuri de ou si ulei de masline. A incercat cineva? Sau daca nu, din ce ati incercat care este cea mai eficienta metoda?

1 răspuns:
| tombraiderunderworld a răspuns:

Buna...
Da ai zis bine cu parul ca sa il ti prins : intr-o coada de cal si nu neaparat strans. o coada normala..asa si da uleiul de ricin ajuta si la hidratatea parului uscat dar si la crestere :*