| anonim_4396 a întrebat:

As vrea si eu sa fac niste bani si va intreb la cam ce reviste as putea fi distribuitor?, avand in vedere ca sunt baiat si nu cunosc decat Avon si Oriflame (care sunt mai mult pentru femei). Am 14 ani impliniti (daca e necesar ca sa fiu distribuitor).

4 răspunsuri:
| midnight_2375 a răspuns:

Nu.Doar de la 18 ani. Trebuie sa fi major. Ai putea sa pui pe numele mamei, sau tatalui, si sa te ocupi doar tu. Bafta!

| lacri a răspuns:

Mai trebuie sa astepti sa faci 16 ani. nu te poti angaja inca.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mi-a zis o colega ca la Avon poate sa fie reprezentant acolo de la 14 ani.