| FataDeCiocolata a întrebat:

As vrea un sfat de la utilizatorii stardoll, cam de o saptamana, nu imi mai pot accesa contul, an apelat la functia,, Forgot Password,,, dar nu primeam nimic pe mail (probabil o persoana mi-a accesat contul si mi-a schimbat adresa e-mail, dar nu am dat nimanui parola, pur si simplu, intr-o zi, am intrat pe stardoll si m-am jucat, dupa, am iesit si am intrat pe facebook (in fine, pe alt site) dupa ce am vrut sa intru inapoi pe sd, nu am mai putut. este clar ca intre timp cineva a intrat pe cont.ce sa fac? nu am dat parola nimanui.Ce se intampla?!

3 răspunsuri:
| Lucretia_Lukas_1995 a răspuns:

Pai da ca ai facebook acolo e o patratica albastra si scrie f:log in dai clic pe ea si te conectezi dupa facebook

| FataDeCiocolata explică (pentru Lucretia_Lukas_1995):

Ok. am facut asta, insa nu stii cumva cum imi pot schimba parola direct din facebook?