| anonim_4396 a întrebat:

intr-o zi am intrat pe id-ul meu...am stat cam doua ore si am iesit... A doua zi cand am vrut sa intru nu am mai putut... zice ca parola nu e buna...am dat la forgot my password...si nu puteam sa dau mai departe pentru ca zicea ca cineva este online si nu pot...am vrut sa schimb parola si nu am putut...Nu a stiut nimeni parola mea decat cea mai una prietena a mea care sunt sigua cu nu i-a dat-o nimanui...va rog mult ajutati-maaa vreau foarte mult id-ul vechi pentru ca avea multe adrese care acum nu le mai stiuuuuuuuuu...HELP PLZZZ

10 răspunsuri:
| Dorinel a răspuns:

Daca pui parola gen 123456789 sau numele tau sau data ta de nastere sau persoana pe care o placi logic ca ti se fura id, dar daca iti pui o parola imagina gen paliconucus67 esti chiar imposibil sa ti-o ghiceasca cineva... da si pe asta ti-o gaseste inseamna ca ai keylogger si atunci poti sa iti reinstalezi windowsul

| Stefff a răspuns:

Asa am patin si eu si nu numai cu un idsad...cu 3...prietenul meu lafel..cu 4 id`urisad..nu stiu ce se intamplastraight face...im incercat sa ma conectez si in alt pc si tot nu mergesad

| WhiteWings a răspuns:

Exista posibilitatea sa ai contul blocat.am patit si eu asa si in cateva zile a mers din nou.succes

| Notme a răspuns:

Eu stiam ca daca cineva este online pe ID tau. tu poti sa intri de pe alt PC, iar cine este conectat cu ID tau se desconecteaza automat. Incearca sa intri de pe alt PC.

| andrey23 a răspuns:

Shit happens, mi s-a intamplat si mie si dus a fost...deh poate sunt prea multi hackeri laughing sa incerci alta data sa iti salvezi toate id-urile intr-un document happy eu asa fac ca masura preventiva tongue

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Asta am patit eu acum 2 zile. Mie nu mi-a stiut nimeni parola, deci banuiesc ca e ceva de la yahoo.Asteapta cateva zile si poate isi revine.thinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sal acesa e ia meu
barbi_andreea_ochisor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vezi ca daca schimba parola ar trebui sa iti apara pe email verifica daca nu sory

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pot afla parola unui utilizator yahoo?

| jizabell a răspuns:

straight facepff.trebuia sa-ti faci macar ink un id, asa cum am eu, si n-am in el decat persoanele importante, cu care vb mereu, cu care am treaba, etc.si de ce esti asa sigura k prietena ta nu a intrat? crede-ma, uneori (mai mereu)si prietenii cei mai buni te deamagescstraight facecrede-ma, ca stiu despre ce vorbesc.straight facenu fi naiva si nu avea incredere in oricine.acum,bine se poate si ca altcineva sa fi schimbat parola ta. dar e cam complicat, trebuie sa stii raspunsurile la intrebarile de siguranta, etc.incearca sa schimbi parola la id... daca nu merge asta e, fa ti altul, si nu mai da parola tau la NIMENI