| AmxMod a întrebat:

Salut, aseara m-am intalnit cu prietena mea, am povestit ce am povestit si dupa aia ni s-a facut frig, si am pornit spre casa, si am vrut sa o pup cum se face in orice relatie si a zis ea pupicu pe data viitoare, si eu am zis ca de ce tiam facut ceva team suparat si a zis ea ca nu, si dupa am zis eu pai atunci de ce nu vrei, si a zis ca mai are ea momente din astea ca nu vrea, dar eu nu cred. si tat am vrut sa o fac sa o pup, dar nu a vrut, si cand sa merg acasa mi-a zis sa nu ma supar pe ea si eu am zis ca depinde ma mai gandesc pana acasa, si am ajuns acasa si am sunat-o am vb cu ea si m-a intrebat daca m-am suparat si am zis ca dar putin si a zis ca ramane datoare pe data viitoare, si o sa ma pupe de doua ori, eu cand am auzit ca pupicu pe data viitoare mi-a cazut fata jos. oare ce o fi avut de nu o vrut sa o pup? ASTEPT RASPUNSURI BUNE SI NU VA BATETI JOC. FUNDA RASPUNSULUI CORECT

6 răspunsuri:
| Carmen100 a răspuns:

Asa sunt fetele, mai misterioase happy Stai linistit si nu te mai ingrijora din toate prostiile, sunt sigura ca data viitoare iti va da pupicul. Nu o grabi, poate ea vrea sa o ia mai usor, sa vada daca poate avea incredere in tine si daca gresesti acest test, ea se va supara happy

| AmxMod explică (pentru Carmen100):

Pai suntem impreuna de 2 luni si sa zic asa n-am stat niciodata inbratisati, ca alte cupluri, doar in prima seara ce am stat inbratisati

| iubaretulcata a răspuns:

Ori s-a simtit ea sti tu poate a avut o problema cu respiratia bucala ceva a fost dar nu trebuie sa fie ceva grav sau sa te puna pe gindit de ce nu tea pupacit...multa bafta

| Veromi321 a răspuns:

Putea sa o vada cineva, i-a fost rusine, sau poate avea ea ceva personal de care nu vroia ca tu sa afli.

| Marin_Andrada_1999 a răspuns:

Asa suntem noi fetele, trebuie sa fim sigure pe noi in acel moment si poate ea nu a fost. Funda?

| Anita_Zaro_1998 a răspuns:

Pai sa-ti zic eu ceva: la o fata ii place sa vada ce simti tu pentru ea, de exemplu daca iti pasa si te superi sau devi gelos dar la tine nu e cazul. Pai eu cred ca a vrut sa vada cum reactionezi si cum s-ar spune sa-ti faca ''un mic joc'' de-al ei. Nu te supara poate nu se simtea bine sau a vrut sa iti lase o surpriza pe data viitoare sper sa-ti fie de folos.