| anonim_4396 a întrebat:

Salut, aseara mi-am ciobit dintele din fata ce credeti se mai poate rupe din el acum?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Nu se va rupe in continuare, insa netratata este posibil sa fie locul de pornire a unei carii care ulterior sa-ti compromita definitiv dintele respectiv.Deci ar fi indicat sa te prezintii la un cabinet stomatologic. Sanatate!

1 răspuns:
| WaterDrop a răspuns:

Mergi la un stomatolog sa repare ce poate fi reparat, daca il lasi asa este posibil sa se macine in timp.