| Kleb a întrebat:

Astazi ma antrenam la fotbal, deoarece luni am programare sa dau probe la FCSB...din pacate am facut intindere la piciorul drept, mai exact ma dor muschii femurului cand trag in minge sau pun putere in picior...Cum fac sa scap pana luni de problema asta? Multumesc anticipat

5 răspunsuri:
| AdelinJrr15 a răspuns:

Pana atunci va trebui sa faci repaus si pune ceva gheata in zona unde te doare, in caz ca durerea se inrautateste du-te la medic.

| Kleb explică (pentru AdelinJrr15):

Pai am problema de o saptamana si ceva...Pana la urma asta e, dau anul viitor probele dar sper sa nu am ceva la picior.

| AdelinJrr15 a răspuns (pentru Kleb):

Ai facut pauza de atunci? sau ai jucat in continuu?

| Kleb explică (pentru AdelinJrr15):

Am facut pauza 3-4 zile dupa care am inceput iar...

| AdelinJrr15 a răspuns (pentru Kleb):

Ar trebui sa mergi la medic