| mirus2342 a întrebat:

Salut,azi am intimpinat aceasta eroare pe Instagram:
Try Again Later
We limit how often you can do
certain things on Instagram to
protect our community. Tell us if you
think that we've made a mistake.
Tell us
Si cand apas pe ok imi apare iar peste cateva secunde
Nu merge sa dau mesaje sau sa primesc nici sa ma uit la story uri nici sa dau follow sau unfollow nu pot sa fac nimic
Am lasat cateva minute instau fara sa intru pe el si cand am intrat tot asa mi-a aparut…am sters instaul am actualizat telefonul am repornit telefonul….va rog ajutati-ma…ce este de facut?

Răspuns Câştigător
| LenaNikolaevna a răspuns:

Nu ai pentru ce. Mă bucur că merge. >: D

2 răspunsuri:
| LenaNikolaevna a răspuns:

Bună! Dacă nu s-a rezolvat deja problema, să știi că trebuie să mai aștepți o vreme (până la 48h) și va trece de la sine.

| mirus2342 explică (pentru LenaNikolaevna):

Mersi,merge de azi dimineata

| LenaNikolaevna a răspuns (pentru mirus2342):

Nu ai pentru ce. Mă bucur că merge. >: D