| Toader1Andrei90 a întrebat:

Salut.
Cand dau follow pe insta imi apare asta
Try again later
We limit how often you can do certain things on Instagram, like following people, to protect our community.

ce ii de facut? De de 5 zile imi tot apare si nu mai pot da follow la nimeni.

7 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Te au blocat ei, ai facut spam cu prea multe like uri, acum asteapta, te vor debloca ei.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ti ai luat putin ban, probabil ai dat follow la prea multi

| Toader1Andrei90 explică (pentru suntserios):

Si isi mai revine sau raman tot asa?

| dullcat a răspuns:

Buna.Ai dat follow la prea multe persoane deodata si ai primit o restrictie.Zic sa iei o pauza inca de cateva zile sau o saptamana si se va ridica restrictia.De obicei cauti sa atingi un numar de followeri sau? Fiindca maximul se stabileste in functie de cat de vechi e contul tau. Daca dai search va aparea ca poti da follow la 200 de persoane pe zi, 60 pe ora(total follow+ unfollow), dar nu e indicat deloc. Daca tu dai intr-un minut la 20 de persoane, primesti ban.Trebuie sa astepti un timp intre aceste actiuni.

| Toader1Andrei90 explică (pentru dullcat):

Si acum oare trebuie sa nu mai intru pe insta? sau ce sa fac sa treaca mai repede timpul? sau nu pot grabi eu cumva?

| dullcat a răspuns (pentru Toader1Andrei90):

Poti sa intri cat vrei, dar nu mai da inimioara sau follow sau altceva.