| andrada a întrebat:

happy
Azi baiatul de care imi place (stie ca-l plac) s-a luat de mine si mi-a zis ca sunt urata, ca am haine demodate blah blah blah chatterbox si seara am fost cu el in autobuz si el isi mai intorcea capul si se uita la mine iar cand si eu m-am uitat la el, el s-a uitat in alta parte.
Ce parere aveti?
P. S. acum nu-l mai plac, am realizat ca e un nesimtit fitos laughing

Răspuns Câştigător
| DaughterOfDarkness a răspuns:

Da, cam aşa mi se întampla şi mie. Anul trecut îmi plăcea de un tip şi mă făcea pitică (deşi diferenţa dintre noi e de un an). Iar acum, nu îl mai plac prea mult (doar puţin), şi dă semne că mă place.
Acum, să revenim la tine. Lucrurile urâte ţi le-a zis probabil pentru că vroia să vorbească cu tine şi nu a stiut ce sa îţi spună (cred eu). Dar dacă nu e aşa, înseamnă că e un nesimţit. În caz că mai dă semne că te place, iar tu îl mai placi, aţi putea fi împreună, iar tu l-ai putea schimba fiindcă se poate. Iar dacă nu te place, lasă-l în pace şi caută unul care să te merite, sunt o grămadă de băieţi drăguţi şi de treabă.
Baftă!