| Dex_Raul_2000 a întrebat:

Salut, azi cand m-am uitat prin mesaje am primit un mesaj cu o livrare dar nu am comandat nimic si ma sperie rau. Aveti vreo varianta?

2 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

De ce să te sperii? Doar nu îți livrează nimeni un pistol ca să te împuști! ))
Le dai un mesaj și le spui că NU ai comandat niciun produs de la ei.Nu e deloc dificil! happy

| Daniel987 a răspuns:

laughing nu ai de ce sa te sperii, cine stie, o greșeală de numar de telefon, poate cel care a comandat a dat numărul gresit, Sau firma a inteles numarul gresit, daca te suna sau ceva spui ca nu ai comandat nimic...
Sincer, e la caterinca intrebarea? Cum ai putea sa fii speriată din cauza unui mesaj de livrare a unui colet. e banal