| anonim_4396 a întrebat:

Am primit mesaje de la un numar de telefon in care scria ca a ajuns un colet comandat de pe elefant.ro in valoare de aproximativ 160 de lei si eu nu am comandat nimic asa ca am ignorat mesajul. Apoi am mai primit un mesaj in care scria ca am fost cautat de fan courier... oare a dat cineva numarul de telefon gresit cand a facut comanda?

6 răspunsuri:
| xerxes1 a răspuns:

Nu le zici nimic si coletul se intoarce de unde a venit in 7 zile.

| Carmenmaria14 a răspuns:

Și mie mi s-a întâmplat ceva asemănător cu un colet în valoare de 270 de lei. Din fericire am returnat coletul și mi-am văzut de ale mele.

| XxT3rIbL3xX a răspuns:

Cel mai posibil da happy
sau poate cineva, un prieten a dat nr tau pentru comanda lui happy

| Anooonimmm21 a răspuns (pentru XxT3rIbL3xX):

Pai ce sa fac, ii sun sa le zic ca nu am comandat nimic? laughing

| XxT3rIbL3xX a răspuns (pentru Anooonimmm21):

Faci cum vrei tu, din partea mea poti sa-i suni sa le zici despre ce produs e vorba, si sa zici ca da tu l-ai comandat sa vina la tine sau plm..man laughing

| Alexuta921 a răspuns (pentru Anooonimmm21):

Suna si spune-i ca n-ai comandat nimic sau poate vrea sa iti faca o gluma un prieten. laughing