| Madalin_3620 a întrebat:

Azi la scoala am tras biletele pentru cadourile de Craciun ...si mi-a picat o fata. Vreo idee ce cadou as putea sa ii iau (cam de maxim 30 de lei )? Cel mai bun raspuns primeste funda!

1 răspuns:
| KawaiiKid a răspuns:

Hmm...ii poti lua un tricou sau o gentuta[daca poarta] daca ii place sa citeasca de ce nu o carte?thinking Saaaau, ii poti face ceva handmade:] daca stii bratari impletite.etc:],caciulita de Mos Craciun, cornite de ren, Ceva din plus:] Sper ca te-am ajutat Sayonara>big grin