| Raluca160899 a întrebat:

Ce as putea sa ii iau unei colege care este mai timida de Craciun? Am facut biletele si mi-a picat ea, vreau un cadou care sa fie specific Craciunului si sa nu fie de pe net.Ce as putea sa ii dau? maxim 40 de lei sa fie... :*

Răspuns Câştigător
| EvaneSScence a răspuns:

Daca e timida nu-i lua nimci make up si nu te complica cu haine. Ia-i un set din mall Playboy Spicy parfum si deodorant. E foarte placut si ieftin, sub 30 de lei. E si ochios. Alege Spicy din toate. Poti sa mai adaugi un mos de ciocolata.

4 răspunsuri:
| LolaLollita a răspuns:

Fular.
Manusi.
Un obiect decorativ.
O bratara.

Răspuns utilizator avertizat
| loveisfreedom a răspuns:

Am vazut in magazinul takko niste lantisoare cu un ingeras sau cu o caprioara.erau foarte dragute si costa 18lei.

| Deeeede a răspuns:

Buna, eu i-am dat unei colege de ziua ei o bratara cu zodia ei cum se poarta acum si un ursulet happy. Tu ii poti da colegei tale un urs alb ca si un urs polar laughing) sau poate ii poti lua un ceas second happy sau o bluza pe care sa scrie ceva de craciun, vezi tu :*