| raul230 a întrebat:

Bai fraților pai am văzut fata asta pe insta laughing și i-am dat un simplu mesaj cu "Bună." Și îmi trimite și ea înapoi "Buna?". Nu știu cum sa ii răspund, chiar îmi place de ea dar nu prea știu cum sa ma bag in Conversație cu ea :/

5 răspunsuri:
supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

O intrebi ce face...

| WolfgangKreutzfeldt a răspuns:

Aoleuuuu e clar cu tine. Deci : Buna Buna dupa o intrebi ce face ea o sa zica Bine ( ca alt raspuns fetele nu prea stiu sa dea ) dupa care tu ii zici asa : Ce zici gasim si noi niste subiecte de discutat? Si gata treaba. Da-i inainte cu tupeu nenewinking

| ovidiu123432 a răspuns:

Cauta pe net subiecte de vorbit, era ceva site cu vreo 200 de intrebari, daca chiar ti-ar place de ea si nu ar fi ceva asa pe moment, ai avea ce sa vorbesti non-stop, dar asa, nu.
Trece in 2-3 zile.

| Demetrov a răspuns:

Daca iti placea de ea te bagai in conversatie cu ea, nu exista nu stiu in iubire.

| raul230 explică (pentru Demetrov):

Pai nu știu cum.