| Serbanescu_Claudiu_1996 a întrebat:

Salut baieti si fete.

Incerc sa deschid o pagina de bancuri pe Facebook,

Si am nevoie de cativa admini creativi, isteti, si care stiu sa foloseasca internetul.

Dupa ce pagina ajunge la cateva mii de urmaritori, exista posibilitatea de a monetiza pagina.

Cei interesati imi pot da mesaj pe pagina

https://www.facebook.com/Povestirile.lui.bula/

Si vom vedea ce iese.

Astept mesaje. Limita minima de varsta : 15 ani.

2 răspunsuri:
| florinflorescu a răspuns:

Salut, bravo pentru initiativa, dar ai material sa postezi macar 10 bancuri zilnic? sa fie si bune? iti permiti sa investesti in pagina si in publicitate pentru a atrage mai multi abonati?

| Serbanescu_Claudiu_1996 explică (pentru florinflorescu):

Abonatii se vor aduna nativ, nu are rost sa bag bani in publicitate. Iar internetul, este plin de aceste bancuri, glume, si alte niste specifice. Treaba adminilor ar fi sa fie inventivi, sa posteze des si calitativ.
Astept mesaje pe pagina.