| Carolina1972 a întrebat:

Banda de alergare slabeste tot corpul? Tooeste grasimea si la zona picioarelor, coapselor? In cate luni se vad diferente? In fiecare zi 30-40 minute alergare e de ajuns? Vreau mai multe detalii! Multumesc

1 răspuns:
| NAT0 a răspuns:

Depinde de ce iei înainte de bandă și de aimentație.laughing Că nu poți să faci bandă o oră și să bagi două șaorme cu de toate, să crame lipia.; c
Uite, eu am luat burnfx înainte de bandă și în cam două luni sunt diferențe vizibile și făceam 10 minute alergat, două minute mers și tot așa până oboseam.laughing A doua zi, la fel, a treia, a patra. again.
.
Mai jos ți-am răspuns la fiecare întrebare pe rând.
.
Aproximativ.
Da.
Depinde doar de alimentație și de efortul depus.
Cât poți tu, normal trebuie să ai o țintă. vreau să merg 2km la bandă, nu pleci până nu termini, ăsta a fost un exemplu.laughing