| Anonimul678 a întrebat:

Salut/ buna. Sunt baiat si am 16 ani mai am putin si fac 17 ani. Eu sunt o fire mai rusinoasa si pana acum nu am avut vreo relatie cu o fata. Nu stiu cum sa o bag in seama imi este frica de raspunsul ei daca ma va place sau alte chestii. As vrea si eu cateva sfaturi.

Răspuns Câştigător
| NarcisIfrim a răspuns:

Orice frica de a aborda trece cu abordari. Abordeaza fete noi, intai online si dupa offline, cand vei mai prinde curaj, ok?
Frica de a fi refuzat poate fi infruntatata cu refuzuri.Altfel nu se poate.
Treci la actiune!