| AlexUtza3q a întrebat:

Am 13-14 ani si as vrea sa imi fac un prieten! Acel baiat ma place insa mie imi este frica sa ma bag intr-o relatie! Sunt rusinoasa! si am mai fost cu cineva pana acum relatia a durat vreo 4 luniconfused parca si acum as vrea sa mai am pe cineva pe care chiar il plac numai ca nu stiu cum sa facsa scap de rusinea asta! Ajutati-ma!

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Scapi de rusine invatand scoala nu avand iubit, mai tarziu o sa te crezi prea desteapta si lumea va rade de tine (evolueaza la ritm normal ca sa fi om in viata).

| ionutcelmare123 a răspuns (pentru mgtow):

Ba ia lasa fata in pace nul asculta

| mgtow a răspuns:

Nu asculta tot ce spun astia mici, eu stiu cum e viata asa ca bine faci daca urmezi sfaturile unui om experimentat.