| CelTimid a întrebat:

Salut/buna,vreau sa va intreb si eu ce lucruri le enerveaza pe fete,ce lucruri li se par interesante,mai pe scurt ce le place si ce nu le place(la un baiat), intrebarea asta se adreseaza fetelor in special!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu suntem toate la fel(la fel cum nici voi baietii nu aveti aceleasi gusturi si aceeasi gandire).
Fiecare fata are stilul sau unic de a fi, de a placea, de a iubi etc...

In general fetelor nu le plac/place/le enerveaza:
-baietii care nu stiu ce inseamna sa respecte o femeie si/sau nu au cei 7 ani de acasa(si aici intra multe din comportamentul unui baiat)
-baietii care spun mereu ''te iubesc'' dar nu o dovedesc niciodata (prin respect, daruire sufleteasca, fidelitate, atasament...)
-baietii care nu sunt sinceri si ''deschisi''
-baietii care stiu sa-si arate barbatia doar prin lupta si bataie nu prin intelegere
-baietii vagabonzi(in sensul ca se baga mereu in situatii complicate fara rost) si adesea nu mai stiu/pot iesi din aceasta situatie
Sunt o multitudine de lucruri care ne indeparteaza de un baiat...

Ce le place?
Tot ceea ce am spus mai sus dar fara ''nu'' inaintea cuvintelor+alte si alte calitati pe care le aveti

Raspunsul la intrebarea ta-''Ce le place si ce nu la fete''? nu poate fi rezumat in cateva cuvinte si expresii deoarece:
-Fiecare fata e DIFERITA
-Trebuie sa cunosti fata respectiva(pentru care ai pus intrebarea) si de la ea sa stii ce-i place si ce nu.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mofturile variază de la fată la fată.
Întrebarea ta n-are un răspuns mai de doamne-doamne.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum a sunat întrebarea asta, de parcă "fata" ar fi un fel de animal pe cale de dispariţie sau întâlnit doar în anumite zone ale lumii, despre care nu se ştiu prea multe.