| whoever a întrebat:

ca orice om de pe planeta asta am o problema. ma rog sa trec la subiect.imi place de o fata (adolescenta ahh) mnah dar ea nici nu se uita la mine nu stiu motivu nu imi pasa ideea e ca nu vreau sa o mai palc de loc de fiecare data cand ma indragostesc imi merge totu prost (o zic din experienta) poate a mai trecut cineva prin aceeasi situatie si ma poate ajuta

MS anticipat

Răspuns Câştigător
| Sabinaaa_5167 a răspuns:

Da! E nasooool de tot. E foarte dreu sa uiti o persoana care a facut parte din viata ta intr-un fel sau altul. Sincer pare o balarie ce spun.dar la mine a functionat. Incearca sa te autoconvingi ca o urasti si ca e dusmanca ta nr 1. Concentreaza-te la alta fata.Cu timpul o sa vezi ca o sa se rezolve si o sa o uiti.dar ceva ceva tot ramanee.