| p3mery a întrebat:

Cand veneam de la scoala m-am intalnit cu un baiat care s-a legat de mine. El esti prieten cu un baiat care ma place( si toti zic ca eu l-am ranit, dar el a plecat nu eu)(de aceea cred ca se leaga de mine) se baga in seama si mereu cand ma vede se leaga de mine, ori zice ceva ca sa ma deranjeze sau efectiv ma atinge. Nu le-am zis parintilor(de faza din seara asta). Ar trebui sa le zic?
Cred ca fiecarei fete i s-a intamplat asta. Voi ce ati facut?
Nu vreau comentarii rautacioase sau jigniri (ex:" daca esti c***a" etc.)
Multumesc!

2 răspunsuri:
| WaterDrop a răspuns:

Ar trebui sa ai mereu la tine ceva ascutit ca sa poti taia ata sau sfoara celor care se mai leaga de tine.Nu stiu ce`o fi in mintea lor sa se lege de oameni asa pe strada.Bine, ii inteleg uneori ca pot fi obositi si vor sa fie carati cateodata, dar asta e prea de tot.Sa`si ia masina, nu sa se lege de oameni.

| NameInUse a răspuns:

Intreaba-l care-i faza de se tot leaga de tine.