| JohnSeed a întrebat:

Care ar fi cateva lucruri interesante dar si care ar putea sa ma ajute cumva mai devreme sau mai tarziu in viata pe care as putea incepe sa le invat in timpul liber. Sunt de preferat lucruri care pot fi invatate pe internet, dar si in afara lui atat timp cat nu necesita o investitie (sau investitia e minima).

Va rog nu sugerati: programare, orice are legatura cu calculatoarele/tehnologia (nu e in aria mea de interese) si limbile straine (deja fac foarte multe in directia asta)

Mersi anticipat!

1 răspuns:
| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Cred ca ceva psihologie care se refera la relatiile interumane, dezvoltare personala etc. Sunt carti la biblioteca daca ai acces la una buna.