| Pisikutza_Anutza_1994 a întrebat:

Salut, care e cea mai usoara metoda de a invata pentru teza/funda...

Răspuns Câştigător
| Ryuuzuka a răspuns:

Pai trebuia sa exersezi mai din timp, nu acum cand vin tezele, dar mai este putin happy. Lucreaza pe langa temele pe care le ai suplimentar (comanda culegeri de pe internet ...asa am facut eu big grin ). Pentru geometrie poti lua o foaie si sa incepi sa scrii toate formulele pana le memorezi (inveti logic, nu mecanic) si lucrand asa te mai poti verifica la raspunsuri de la sfarsitul cartii happy.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foarte inteligent raspuns,@Siworae!
-cumpara-ti culegeri in care iti si explica lectia, dar ai si exercitii
-nu ingrasa porcul de Craciun big grin
-invata logic, gandeste ceea ce faci
-cauta modele de teze pe net.
Succes!

| IceTy a răspuns:

Iti iei ce este de invatat si incepi sa scrii cu manuta ta pe un caiet sau o foaiehappy si dupa aceea le citesti de cateva ori si pe urma mai scrii inca odata ceea ce vrei sa retiihappy

Good Luckbig grin