| MiculFaraon a întrebat:

Care e cel mai potrivit cadou de Paste pentru iubita? Dau funda!

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un ou roşu.

| anyry a răspuns:

Rareori facem cadouri de Paște pentru persoana iubită, însă tu te-ai gândit la asta.
Bravo!
Nu recomand parfumuri sau diverse accesorii, ce naiba, nu e ziua ei!
Un iepuraș mai mare sau un ou de ciocolată și un buchet de flori sunt cele mai potrivite!
Ori, ceva de pluș... iubim pufoșeniile.

| Alexandraaq a răspuns:

Poti sa ii dai un iepuras mare de plus sau chiar unul adevarat, poti sa te imbraci intr-un iepuras si sa ii dai niste flori si sa ii faci o declaratie de dragoste. Creed ca i-ar placea happy
Funda?

| damad3pica a răspuns:

Buna, gasesti huse de telefon sau gentute cu urechi de iepuras pe https://www.facebook.com/accesorii.cadouri care sunt foarte in ton cu sarbatorile de pasti si cred eu un cadou potrivit pentru o fata.

| Dy2000 a răspuns:

Un colier, bratara sau inel smug

| tiberiu31 a răspuns:

2 oua, desigur