| Gabriel_Dragut_1996 a întrebat:

Care este mai bun pe strada, boxul sau kickboxing-ul pentru,, smardoiala" vreau sa spun si pentru aparare?

Răspuns Câştigător
| crytical a răspuns:

Ba deci fii atent, fii taren gura, daca iti comenteaza, dai in bot, ba dai in bot din prima, sa vezi deti mai comenteaza careva. Ce karate kid vb tu acolo, fa ce ti-am zis si sa vezi daca mai are careva tupeu, bine acu sa nu te duci de aiurea sa te iei de altii.

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Fuga.Rusinoasa dar sanatoasa.

| William a răspuns:

Cutitul.

| corbulalbrosu a răspuns:

Arta de a conversa pentru a evita sa-ti faci "dreptate" prin eludarea legilor.

| SkyPilot a răspuns:

Mintea este arma cea mai tare.

| Daniellllll1 a răspuns:

Parerea mea kickboxing-ul.