| anonim_4396 a întrebat:

Salut,care este parerea voastra despre adolescentii din ziua de astazi?

2 răspunsuri:
| kitty00 a răspuns:

Bună! E oribilă, mai ales că majoritatea sunt persoane false. Încă de la vârste mici, de la mine din clasă (12 ani), vin cu nişte impresii şi îmbrăcăminte de parcă trăiesc cine ştie unde şi alte chestii de genul. Pentru asta le dau replica de la melodia mea semipreferată care descrie foarte bine Generaţia de Azi. "Nu sunt ei un pic cam proşti?".

| sweetmelo10 a răspuns:

Sunt intr-o cautare continua de adrenalina.