| anonim_4396 a întrebat:

Care stiti niste jocuri unde se transporta oameni cu masini sau autobuze, autocare, etc? ziceti-mi si mie pls

7 răspunsuri:
| cipri08 a răspuns:

Cu autobuze stiu doar Bus Driver. E foarte tare big grin

| ◕‿◕Al3xUtZa◕‿◕ a răspuns:

Crazy taxibig grin

| Snicker a răspuns:

Buna, stiu eu un joc "taxi driver"in care tu esti soferul si trebuie sa duci oamenii acolo unde vor ei intr-un timp limita si cu cat ii duci mai repede la destinatie, vei primi mai multi bani. E misto filmul, sper sa-ti placa.

papa

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Trenuri

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Stiu. eu care transporta oameni taxi traver cu. cat ai duci mai repede la desnatie cu atat primesti mai repede mani//

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Zzzzz

| blockbuster a răspuns:

Bus simulator 2008 sau 2009 nu mai stiu, Bus driver...