| alinutza_5767 a întrebat:

Care sunt cele mai amuzante intimplari din viata voastra! Funda acelei care ma face sa rid in hohote!

Răspuns Câştigător
| alexa18 a răspuns:

Acum cativa ani de revelion cand eram mica parintii mei mi-au zis sa tin artificiile. Si eu cand sa le iau in mana mi-a fost frica si am alergat cu ele prin toata casa si dupa aia le-am aruncat pe jos rolling on the floor. Parintii mei au adus repede apa ca mai era putin si luau covoarele foc laughing.

4 răspunsuri:
| Zâmbărici a răspuns:

Eu am fost odata la o terasa cu o prietena, am luat suc, l-am baut iar noi am plecat de pe terasa fara sa platimrolling on the floor. Se facuse verde la semaforu din apropiere si am alergat sa trecem strada.laughingApoi striga chelnerita dupa noi si zice fetelor va rog sa imi platiti si mierolling on the floor. Am ramas masca frate:O. Ce naiba o fi crezut femeia aia ca vroiam sa ciordim.
Sau eram odata la scoala iar niste colegi s-au jucat cu scaunul profesorilor de l-au cam rupt si au pus un picior de formalaughing. Cand vine profa de geogra cum e mai plinutza se asaza cu o precizie de s-a daramat laughingrolling on the floor. Toata clasa a inceput sa rada in hohote iar diriga abia se ridica.
Sau mi se mai intampla pe strada cand sunt cu o prietena, prietena ramane in urma si eu cred ca e ea cea de langa mine si iau in strain de bratlaughingrolling on the floorsau vorbesc.
Sunt multe chestii unele mi-e lene sa le scriu aici.
Bye

| Face2face a răspuns:

Pai eram la scoala si ma,, certam,, cu o colega pe langa tabla. Iar in,, imbranceala,, noastra am daramat galeata cu apa si chiar in timpul acela alerga un coleg prin clasa si a alunecat pe apa varsata desigur cand a fost sa cada s-a prins de mine si desigur eram amandoi uzi. A fost orbil bine ca atunci era ultima pauza si plecam acasa ca altef era oribil sa stau toata ziu uda si mai era si iarna. Ce mai radeau colegi de noi.

| Angel_3284 a răspuns:

Pai hai sa iti povestesc...

Era anul trecut prin vremea asta. Eu cu 2 fete ne-am gandit sa speriem 4 baieti.

Eu mai nebuna cum sunt, m-am imbracat in rochie de mireasa, mi-am dat cu faina pe fata si pe maini, mi-am luat niste adidasi in picioare, niste lumanari si am luat'o usoar printre blocurilaughing.

Am ocolit un pic ca erau niste "porumbei" care se iubeau pe banca si m-am gandit ca daca ma vad, astia fac infarctlaughing

Am inaintat eu putin cate putin. Unu se legana pe o bara de batut covoare. Cand ma vede, cade in fundu si zice: "Sa moara mama! MIREASAAAA!".laughingrolling on the floor acela cu mai un baiat au fugit dupa niste masini, si ceilalti 2 au fugit dupa mine.laughing sa ma prinda, dar nu stiau ca sunt eu.

Au fugit dupa mine pana am intrat in bloc, al care aveam interfon! M-am dezbracat de rochie, si m'au vazut.: Firia'dracul Larisoo, era sa faca Miri infarctlaughing (miri fiind baiatul acela de pe bara).

Faza comica e ca. nu s-a rupt nici'o lumanarelaughing.
Si a 2 zi...radeam toti afara la o punga de seminte si faceam reconstituirea. din vorbelaughing

Sper ca te'a amuzat! Noi si acum mai radem cand ne aducem amintelaughing.
kiss

| masyunea a răspuns:

Cinf eram fff mica vorbeam putin de tot, si tot ii spuneam tatalui meu "capasiuni", iar el, uite deja spune capsune, insa mama l-a indreptat, de fapt a spus "spurcaciune" big grin

Sau la fel cind vorbeam putin de tot, eram la strabunica mea, toti vorbeau acolo, iar eu stingeam lumina si-o aprindeam in continuu, apoi a venit strabunica si-mi spunea sa termin, insa eu continuam, atunci mi-a dat peste minuta, iar eu am tipat odata :
- Du-te-n pida masii big grinbig grinbig grin

La fel o intimplare cind eram mai micuta, ne plimbam cu bunica si am intrat intr-un magazin unde se vindea carne, bunica s-a oprit sa vbeasca cu o cunoscuta, dupa un timp cind era gata sa plece a observat ca lipseam, atunci a inceput a ma cauta prin tot magazinul (nu era chiar mic)si apoi cineva i-a spus ca sint sub o masa, cind a ridicat fata de masa ma vedea vorbind cu-n cap de porc big grin