| Anonimboy18 a întrebat:

Salut,care sunt sansele daca sunt indragostit de o fata, acea fata sa simta ceea ce simt eu pentru ea? Funda

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

50-50.

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Sanse pot fi sau nu pot fi.Inca esti un copil.Nu poti discuta, deocamdata, de dragoste la varsta ta.

| Violleta2022 a răspuns:

Din pacate nu poti comanda cuiva sa te iubeasca! Nu asa functioneaza sentimentele umane!
Sa nu uitam, tu esti inca un copilas, la tine nu sunt inca sentimente de dragoste astea, doar de simpatie, de placut fata aia, azi le ai maine esti schimbator.

| Anonimboy18 explică:

Am 16 ani laughing