| cristinica96 a întrebat:

Salut, cat timpt trebuie sa astept sa mi se raspunda la intrebare?

3 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Daca nu se raspunde în cateva ore după ce a apărut pe site,apoi intrebarea nu mai este vizibilă si este mai greu să o găseşti. Apoi trebuie să o cauţi!
Daca ai prieteni pe site,atunci fiecare din ei este anunţat ca ai pus o întrebare (dacă nu şi-au facut altfel setările la notificări).
Şi apoi,oricine răspunde la o intrebare dacă ştie, dacă-i pare interesantă, dacă aleargă după puncte...
Şi mai este şi in funcţie de ora la care o pui. Că dacă este pusă la o ora de trafic maxim (ca acum), atunci trece ca trenul prin faţa userilor la rubrica "Cele mai recente intrebari de pe TPU" si de pe "Prima pagina" si nu o mai gaseşti decat la categoria la care ai pus-o.Cu toate că, acum mi-am adus aminte, pe prima pagina apar si toate întrebările fără raspuns.Dar nu ştiu cat timp.

| Bibbi1507 a răspuns:

Nu mult.dar depinde si de intrebare... daca nu stiu unii sa raspunda trebuie sa astepti sa vina altii mai desteptiwinking

| XxBalonasheeXx a răspuns:

Mult