| Nicky29 a întrebat:

Cea mai stupida intrebare nu ma astept sa imi raspunda nimeni.Cum aflu cate kilograme aveam acum 3 ani? acum am 21 ani cate trebuie sa am la 18 ani?laughing Acum am 1.87 si 95 de kg

2 răspunsuri:
| Alyra a răspuns:

Nu ai cum sa afli daca nu te-ai cantarit atunci, dar indiferent de varsta, greutatea ta nu ar trebui sa fie mai mult de 90 de kilograme.

| whiterose_5684 a răspuns:

Nu ai cum sa afli.de atunci te-ai schimbat si daca nu te-ai cantarit atunci nu poti sa stii cate kg a avutthinking