| anonim123456 a întrebat:

Salut.
cate kg pot slabi intr-o luna daca: dimineata mananc un iaurt si la amiaz supa/ciorba/orice alta mancare gatita dar fara paine seara nimic si dulciuri, sucuri sau salamuri si alte tampenii din magazine deloc; sport 2 ore pe zi 1 ora alergat si 1 ora aerobic; si 3l de apa pe zi?
va rog nu ma luati ca e prea drastic pentru ca nu e. adica nu e drastic sa am 14 ani 1, 52 si 68 kg? da 68 kg! dar va rog nu ma intrebati cum am reusit pentru acum n-am chef de explicatii... va rog sa va limitati numai la intrebarea prima: cate kg pot slabi pe luna daca fac asa.
Multumesc.

2 răspunsuri:
| baru a răspuns:

Sall! Dimineata 4-5 km alergare. seara coarda 1- ora, cu mobilitate. A doua zi: dimineata, alergare cu coarda, 4-5 km. seara intinderi. A treia zi: alergare 4- 5 km, fortat, coarda seara 2- ore. A patra zi: la pranz bazin, cat mai mult bazin. O zi pe saptamana relaj, pauza. In acest mod intr-o luna garantat 8 10 kg. Pa!

| baru a răspuns:

Am uitat: alimentatie cat cuprinde.