| anonim_4396 a întrebat:

Ce ati alege dintre un Samsung Corby sau un Samsund Diva? De ce?
Funda.

Sarbatori fericite! Multumesc mult!

Răspuns Câştigător
| RoxanaPicsi a răspuns:

Parerea mea e sa alegi Samsung Diva happy pentru ca deja sunt foaarte multe persoane care au Corby. si sicer. e stupid. se strica repedehappy am o colega care si-a schimbat deja 2 telefoane corby happy unul fiind spart. si al-2-lea display-ul. acum depinde si care iti place mai multhee hee. sper ca te-am ajutat. spor la ales >big grin

5 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Samsung Diva
corby e mult prea sensibil!

| Daria a răspuns:

Samsung Diva. E mai frumooossmug

| Raresik a răspuns:

Eu as alege SAMSUNG DIVA. deoarece. are un ecran mai mare. este un telefon mai bun din toate punctele de vedere.

Samsung Corby am avut. si nu mi-se pare un telefon stralucit happy

Bft! happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu am un corby si e foarte bun, dar DIVA arata putin mai bine.Acum e alegerea ta

| BlackTear a răspuns:

Buna!
Eu as alege Samsung Diva, deoarece arata si mult mai bine, dar nu cred ca este mare diferenta de performanta intre ele. Multe cunostinte au avut Corby si nu au fost asa multumite de el. Eu as alege Diva, acum tu faci cum crezi poti intreba vanzatorul de acolo.
Succes!