| Siracuzia a întrebat:

Buna ziua TPU si sarbatori fericite! Am o nedumerire... ce sa aleg dintre LG Cookie Pink si Samsung Corby? Astept raspunsul vostru cu argumente cat mai bune. Cel mai convingator raspuns primeste

3 răspunsuri:
| anamorf a răspuns:

Samsungul corby e foarte bun. el este un telefon pentru fete.sora mea are corby si ii foarte comod...multe functii indeplineste...nu costa multi inca ii elegant

| VintageSoul a răspuns:

Clar o sa recomand Corby. Tine mai mult si Lg Cookie Pink e pentru.fitoase si se strica repede. Corby cum sa spun...Te tine in legatura cu kumea si ai divertisment nelimitat.

| Agata123 a răspuns:

Pai, eu iti zic sa alegi ce iti place si care crezi tu ca te-ar...reprezenta mai mult! Alege ce-ti place si care e mai bun ok? papa