| anonim_4396 a întrebat:

Ce cadou/atenție îi pot da unei fete de 13 ani care e handbalista?
Ceva simbolic, ceva personalizat...ce?
Și o problema ar fi ca locuim la distanta...deci ceva ce as putea trimite prin curier/posta.
Mulțumesc!

Răspuns Câştigător
| Anonimulllllllll a răspuns:

Ce coincidenta! Eu am 13 ani si sunt handbalista la LPS? Mai ramane sa fie din Iasi? Poti intra pe kempa, orice sportiv si-ar dori ceva de acolo.I-ai un tricou cu "handball is my life" sau "handball-my first love", si alte mii de modele.Eu de acolo am.Partea buna e ca poti alege din multe culori si ii poti scrie numele si/sau numarul pe spate,daca soliciti asta in comanda? Sau bidoane pentru antrenament,(nike,adidas,etc), jambiere pentru ca le iubim, si alte articole sportive pe care le gasesti acolo! Ai putea alege si o minge, insa daca nu ai experienta mai bine nu, pentru ca mingile sunt pe numere si depinde de material si placerile fiecaruia. Poti intra si pe Sportgen sa faci acelasi lucru, am si cateva de acolo.Sau sa stii ca gasesti lantisoare si alte lucruri semnificative cu "handbal", pe site-urile englezesti, chinezesti, etc...pt ca in Romania nu prea exista...sau poti intra pe Givova, Legea. sper ca te-am ajutat!

| TimmyTim a răspuns (pentru Anonimulllllllll):

Nu-ți fac griji...nu ești tu acea persoana? ..nu e din Iași.
Și mulțumesc pentru idei!

| TimmyTim a răspuns (pentru TimmyTim):

Nu-ți fă****

3 răspunsuri:
| Anonimulllllllll a răspuns:

Scuze daca ai vazut de prea multe ori "?"...erau emoticoane insa vad ca s.au postat asa :/