| giulianito a întrebat:

ce credeti ar fi bine ca dupa ce termin clasa a9 in moldova sa merg la un liceu in romania! sau ar fi mai bine sa merg dupa cll a 9 am auzit ca daca plec dupa a 9 trebuie sa mai invat inca o data de la inceput a 9! nu stiu ce sa fac as dori sfaturile voastre!

1 răspuns:
| nechitagabriel a răspuns:

Am avut 2 colegi din Republica Moldova, ei au făcut din nou clasa a 9-a aici la noi.

Nu i-a deranjat prea mult, pentru că nu toate chestiile pe care le-au făcut erau la fel, cunoştinţele se intersectau mai mult pe la ştiinţele exact gen mate, fizică şi bio, dar în rest multe erau destul de diferite.