| WyvernSky a întrebat:

ce inseamna cand visezi ca te muti intr-o casa noua frumoasa si mare(cum imi doream eu mult)si cand te trezeste candva si ai o pisica si te duci pe scari in jos in sufragerie si se adue o fata care canta muinunat?laughing e amuzant dar imi e si frica si cand m-am trezit mia batutu inima foarte tare:-ss

Răspuns Câştigător
| AndaWest a răspuns:

Visele sunt o amestecatura de idei,ce iti doresti tu, de ce iti este frica, sau ceva ce ai vazut in cursul zilei.casa e ceea ce iti doresti, pisica poate la fel si fata nu mai stiulaughingte poti lamuri doar tu