| BigDaddy a întrebat:

Salut.Ce inseman la un produs de pe site-ul Okazii.ro timp ramas, inseamna cat timp mai este produsul la vanzare sau ce?

Răspuns Câştigător
| Merilynne a răspuns:

La licitatii inseamna cat timp mai e pana se termina licitatia si cea mai mare oferta castiga, iar la restul cat timp mai sunt de vanzare. De obicei daca expira termenul ala, vanzatorii le pun din nou pe okazii ca sale vanda.

1 răspuns:
| Okaziiro a răspuns:

Buna ziua,

Mentiunea "timp ramas" din cadrul unei vanzari active pe site va arata perioada de timp pentru care aceasta va fi mai vizibila pentru utilizatori in pagina Okazii.ro, respectiv timpul in care produsul va mai fi in vanzare.

In cazul in care doriti asistenta in activitatea pe site sau daca aveti nelamuriri, echipa de Asistenta Clienti Okazii.ro va sta la dispozitie pe adresa suport@okazii.ro sau la numarul de telefon 0374652944 de luni pana sambata intre orele 9:00-21:00.

O zi placuta,
Okazii.ro