| dollydee a întrebat:

Ce parere aveti despre cartile in format electronic? Cum obisnuiti sa cititi de obicei?

Răspuns Câştigător
| veronica a răspuns:

Eu in general citesc carti pentru ca-mi place sa le vad in biblioteca dar noua tehnologie merge inainte si ne-a adus cartea electronica o am si eu dar sincer ma dor ochii nu poti sta mult la citit asa ca eu raman de moda veche chiar daca ma costa de fiecare data cand iau o carte.

2 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

De la un timp am inceput sa citesc mai mult carti online. Dar sunt convinsa ca nu ma va tine mult.Imi plac cartile reale, pe care le pot citi in timpul orei de fizica sau in statia de autobuz, imi plac discutiile cu biblotecarul:eu ii cer carti istorice si mereu are grija sa imi strecoare el o carte cu bancurioh go on

| skinnylove a răspuns:

Pai, sincer, cartile in format electronic sunt o tampenie.[parerea mea]
este mult mai placut sa stai intr'o zi ploioasa, in pijamale, printre perne si sa citesti in voie love struck. in format electronic sunt aiurea, nu te simti la fel de bine happy.