| marinelamocanet a întrebat:

Ce parere aveti despre fetele din ziua de azi?happy

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am nici o parere de rau despre fetele din ziua de azi ba chiar le respect

3 răspunsuri:
| FadetoBlack a răspuns:

Fetele din ziua de azi sunt fete.

| RAY a răspuns:

Ca sa spui ceva despre ceva trebuie sa cunosti acel ceva logic pai eu unu nu cunosc acel ceva, nu stiu cine cunoaste putem doar spune observari, trairi persoanale nu genaralizari, parerea mea persoanala e ca lumea e asa de milioane de ani mental, comportamental nimic nu s-a schimbat barbati in cautare de sex femeile in cautare de un bun vanator

| smartlollipop a răspuns:

Sunt frumoase, ce sa spun, sunt fata. laughing