| Michael6996 a întrebat:

Ce parere aveti despre Windows Vista? Care este mai bun?

Răspuns Câştigător
| malynn a răspuns:

Hey! windows vista este un mare FAIL... iti recomand windows 7, care e mai bun din toate privintele:
1. consuma mai putine resurse si mai putin spatiu pe HDD;
2. este mult mai practic si mai usor de folosit;
3. este mult mai rapid( start-up/shut-down vista: 30s/20s - 7: 20s/10s
si 4, e mult mai atragator, cu multe schimbari fata de celelalte windows-uri
daca te hotarasti la windows 7, iti recomand Professional
daca inca vrei Vista, ia un Home Basic/Home Premium
mult norocbig grin

3 răspunsuri:
| AliceHappyGirl a răspuns:

Eu am Windows Vista si mi se pare foarte ok. Chiar imi place.

| BigBang a răspuns:

Mai bun decat Windows Vista, e Windows7 Ultimate.
Eu asta il am instalat.

| happyyyyyyyyyyyyyyy a răspuns:

Dinte windows vista si cine? daca intre windows vista si xp. vista e mai bun, poate in anumite privinte xp, dar intre windows 7 si vista, clar 7 happy.