| anonim_4396 a întrebat:

Salut, ce pot face sa nu mai am cosuri, le am de 7 ani, am folosit o gramada de produse farmaceutice, acneon, zynerit etc, nu dau rezultat, mi e rusine sa mai ies din casa, e oribil.va rog din suflet ajutati-ma cu un mik sfat daca puteti sau daca stiti ceva. pls. pop dulce multumesc pentru timpul acordat.

4 răspunsuri:
| DoarOana a răspuns:

Asta apare la cativa oameni si arata faptul ca esti adolescenta! Mergi intr-adevar la un dermatolog---eu iti recomand unul privat pentru ca daca alegi unul la care te duci si nu trebuie sa ii platesti nu o sa se prea implice! Sper sa rezolvi problema asta! SUCCES!

| gabitza05 a răspuns:

Buna!

Cel mai bine mergi la dermatolog... el iti va da tratamentul potrivit pentru tine.
Nu trebuie sa iti fie rusine...winking

| Bloo2 a răspuns:

Du-te la dermatolog cat mai curand... big grin el iti va spune exact de ce ai nevoiewinking... succes

| commy a răspuns:

Eu am incercat cu un produs naturist se cheama favisan...si a mers dar daca il foilosesti trebuie sa le lasi in pace sa nu le "gadili"nu te mai gandi la ele si sa nu iti mai fie rusine cu ele fiindca e cv normal e pubertatea e timpu cand se dezvolta cele mai importante glande. daca tot o sa stai si o sa te gandesti la ele o sa iasa si mai multe, nu le da importanta.considera ca nu le aioh go on