| AnTiBioTic a întrebat:

ce pot face sa nu mai transpir asa tare? transpir foarte tare la un timp foarte scurt. transpir de la jumatatea corpului in sushappy
oare din ce cauza transpir asa de tare?

Răspuns Câştigător
| DeCe a răspuns:

Sunt oameni care au anumite probleme si de asta transpira asa de tare si sunt oameni care nu transpira mai deloc. Cand transpiri foarte tare, trebuie sa mergi la un medic, pentru ca deodorantele in situatia asta nu te vor ajuta in niciun fel. Medicul iti va da un tratament sau o crema sau chiar un deodorant dar nu ca astea din magazine.

3 răspunsuri:
| Hirako a răspuns:

Daca e de la efort e normal, daca nu faci efort mergi la doctor.

| BloodMagickNecromance a răspuns:

Păi, fă duș în fiecare zi (dimineața și seara), dă-te cu deodorant/rollon.
Dacă este de la efort, este normal, oricine transpiră de la efort.
Dacă nu, du-te la medic.

| Tinka_2754 a răspuns:

Trebuie sa te consulti cu medicul...