| Aqustic a întrebat:

Salut, ce sa fac daca am varsat picatura (superglue) pe deget?

Răspuns Câştigător
| ๖ClaSSic a răspuns:

Clorul iti poate afecta pielea foarte grav, deci mai bine nu. Si mie mi s-a intamplat asta laughing M-am spalat de cateva ori bine pe maini si am frecat cu unghiile. Oricum, la un moment dat se intareste si se dezlipeste singur de pe deget. O spun din experienta. laughing

2 răspunsuri:
| nura1 a răspuns:

Pai poti sa dai cu clor si freci bine, sper ca te-am ajutat. Funda?